niedziela, 30 kwiecień 2017 godz. 08:55

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji w Toruniu
jako realizator szkoleń zleconych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
zaprasza
dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, szkół i placówek powiatów brodnickiego, chełmińskiego i golubsko-dobrzyńskiego na otwartą i bezpłatną konferencję
– Zmiany w kształceniu ogólnym, specjalnym i zawodowym
oraz w obszarze wychowania i profilaktyki.

Program:
  1. Część ogólna dotycząca zmian w kształceniu ogólnym i wychowaniu przedszkolnym, kształceniu specjalnym, w przedmiotach ogólnych i zawodowych branżowej szkoły I stopnia, wychowaniu i profilaktyce oraz planowanych zmian w systemie pomocy psychologiczno – pedagogicznej.
  2. Zmiany w podstawach programowych przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej, specjalnej i branżowej (przedmioty zgodnie z harmonogramem załączonym do niniejszego ogłoszenia). Podstawowe założenia, filozofia zmiany i kierunki działania.
Harmonogram spotkań
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji w Toruniu
jako realizator szkoleń zleconych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
zaprasza
– Zmiany w kształceniu ogólnym, specjalnym i zawodowym
oraz w obszarze wychowania i profilaktyki.

Program:
Harmonogram spotkań