wtorek, 17 lipiec 2018 godz. 08:03

IX edycja Akademii Zarządzania - zapisy
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów placówek edukacyjnych do udziału
w IX edycji Akademii Zarządzania.

Uczestnicy zajęć zostaną wyposażeni w wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu administrowania szkołą/przedszkolem. Tematyka zajęć będzie dostosowywana do potrzeb uczestników.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium Akademia Zarządzania proszone są o dokonanie zapisu drogą elektroniczną do 15 września 2017 r.

ZAPISZ SIĘ

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów placówek edukacyjnych do udziału
w IX edycji Akademii Zarządzania.

ZAPISZ SIĘ

W tym roku proponujemy 5 spotkań seminaryjnych po 5 godzin dydaktycznych od września 2017 do stycznia 2018. Pierwsze spotkania odbędą się 28.09.2017r. (Toruń) i 29.09.2017r. (Brodnica) i będą dotyczyły zmian w statutach przedszkoli, szkół i placówek. Kolejne tematy IX edycji Akademii Zarządzania będą odpowiadać zagadnieniom zaproponowanym przez Państwa oraz wychodzącym naprzeciw aktualnym zmianom w oświacie.

Prowadzącymi są specjaliści w zakresie zarządzania oświatą, konsultanci oraz eksperci w danej dziedzinie.

Opłata wynosi 400 zł od osoby.

Osobą odpowiedzialną za Akademię Zarządzania jest Sławomir Żebrowski, konsultant ds. doskonalenia kadry kierowniczej, który zadba o potrzeby związane z organizacją spotkań w ramach Akademii, jak również będzie wspomagać kadrę zarządzającą w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Szczegółowych informacji udziela:
Sławomir Żebrowski, nr tel.: 881 931 360