piątek, 17 listopad 2017 godz. 23:56

UWAGA LIDERZY EDUKACJI GLOBALNEJ!
Zapraszamy liderów szkolnych ogólnopolskiego projektu
„Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju” oraz nauczycieli wspierających działania
liderów w szkołach (po 2 osoby z jednej placówki) na seminarium na temat
„Edukacja globalna, edukacja na rzecz Zrównoważonego Rozwoju – program działań, wymiana myśli i dobrych praktyk szkolnych”.
Seminarium odbędzie się 30 września (sobota) 2017 r. w godzinach od 9.00 do 14.30
w Bibliotece Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej
w Toruniu, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 4.

Zapraszamy liderów szkolnych ogólnopolskiego projektu
liderów w szkołach (po 2 osoby z jednej placówki) na seminarium na temat
w Bibliotece Pedagogicznej im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej
w Toruniu, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 4.

Ideą przewodnią szkolenia jest przygotowanie merytoryczne do obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej w 2017 r. Zajęcia te są okazją do spotkania liderów 10 szkół działających od września 2016 r. w Module I oraz sześciu nowych liderów, włączających się w projekt od września 2017 r. (Moduł II). W programie wykład Witolda Jankowiaka, znanego liderkom ze szkolenia w Przysieku, oraz warsztaty, które poprowadzi Zofia Spalińska, konsultantka KPCEN w Toruniu.

Uczestniczki otrzymają zaświadczenia udziału w seminarium.
Prosimy o dokonanie zapisu na stronie KPCEN do dnia 29.09.2017 r.

ZAPISZ SIĘ

Koordynatorki projektu realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie
Danuta Potręć i Regina Strzemeska
Doradztwo zawodowe dziś i jutro - sieć współpracy i samokształcenia