środa, 17 styczeń 2018 godz. 18:39

Spotkajmy się w sieci

Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu zachęca i zaprasza nauczycieli szkół i przedszkoli do udziału w sieciach współpracy i samokształcenia, których celem jest analiza dobrych praktyk stosowanych przez nauczycieli, pozyskiwanie metodycznego i merytorycznego wsparcia ekspertów, poszerzanie kompetencji uczestników, tworzenie nowych rozwiązań na potrzeby szkół uczestniczących w sieci, nawiązywanie kontaktów i współpracy między szkołami oraz wymiana doświadczeń – zarówno za pośrednictwem platformy MOODLE, jak i podczas spotkań stacjonarnych.

W zakładce „SIECI” znajduje się wykaz sieci zaproponowanych przez nauczycieli konsultantów. Zapisy na stronie www.kpcen-torun.edu.pl. w zakładce oferta

Poza tym mamy dodatkową propozycję dla nauczycieli z terenu Miasta Brodnica i Gmin: Brodnica, Brzozie, Górzno, Świedziebnia i Zbiczno przygotowaną przez doradców metodycznych. Wykaz sieci prowadzonych przez doradców również znajduje się w zakładce „SIECI WSPÓŁPRACY” (zapisy bezpośrednio u doradców metodycznych).

Marzenna Wierzbicka – kierownik PDD i IE
Nowy numer UczMy
Poloniści jesienią, poloniści zimą - zaproszenie na konsultacje zespołowe (lapbook)