wtorek, 17 lipiec 2018 godz. 08:03

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

15 września 2017 rozpoczyna się nabór do już V edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii” Zachęcamy szkoły do udziału w Olimpiadzie, tak aby coraz więcej uczniów miało okazję wziąć udział i mogło wygrać indeksy na najlepsze uczelnie wyższe! W załączeniu plakat promujący tegoroczną edycję i opis konkursu.

Zapisy: www.olimpiadasolidarnosci.pl
Szczegółowych informacji udzielają koordynatorzy Olimpiady Solidarności z Fundacji Centrum Solidarności: Patrycja Maria Marczuk i Anna Krzemińska +48 | 58 308 43 28 kontakt@olimpiadasolidarnosci.pl
Opis konkursu, Plakat
Nauczyciel XXI w. – zakończenie pracy sieci