czwartek, 18 styczeń 2018 godz. 15:06

Przedmioty przyrodnicze w Brodnicy

Konferencja przedmiotowa „Kierunki pracy w nowym roku szkolnym" odbyła 3 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Brodnicy. Spotkanie to było połączone z organizacją sieci współpracy „Rozwijanie kompetencji kluczowych na przedmiotach przyrodniczych”. Uczestnicy zapoznali się z genezą kompetencji kluczowych oraz wyłonili te z nich, które uważają za najpilniejsze do doskonalenia. Dalsza współpraca, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń będzie miała miejsce na platformie MOODLE.

Nowy numer UczMy
Poloniści jesienią, poloniści zimą - zaproszenie na konsultacje zespołowe (lapbook)