poniedziałek, 21 maj 2018 godz. 03:26

Myślenie wizualne w praktyce szkolnej - po kursie i przed

Myślenie wizualne można wykorzystać w szkole w różny sposób, np.: przygotować atrakcyjny plakat, sprawdzian, informację do rodziców, zwizualizować plan wycieczki, nauczyć podopiecznych tworzenia nieco innych notatek. Jolanta Kowalska, dyrektor szkoły w Lubiewie, uznała, że umiejętność posługiwania się zasadami tworzenia prac łączących rysunek z tekstem jest niezbędna nauczycielkom z jej placówki i przyjechała wraz z 10-osobowym zespołem na kurs Myślenie wizualne (sketchnoting) w praktyce szkolnej, który poprowadziła Ewa Kondrat, konsultantka w KPCEN w Toruniu, w styczniu br. Oto zdjęcia z zajęć, prace zadowolonych uczestniczek i zainspirowanych uczniów.

Kolejna edycja 15- godzinnego kursu Myślenie wizualne (sketchnoting) w praktyce szkolnej będzie miała miejsce w KPCEN w Toruniu:
część I - 9 marca w godz. 15.30 - 19.30
część II - 14 marca w godz. 15.30 - 19.30
część III - 21 marca w godz. 15.30 - 19.30
Zapisy do 5 marca. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISZ SIĘ

Cyfrowa edukacja w szkole podstawowej
Krasomówstwo w Ciechocinie