wtorek, 25 wrzesień 2018 godz. 19:41

Warsztaty - Akty prawa wewnątrzszkolnego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
zaprasza dyrektorów i wicedyrektorów placówek edukacyjnych
do udziału w warsztatach
Akty prawa wewnątrzszkolnego.
Warsztaty odbędą się 15 marca (czwartek) w godzinach 9.30 - 13.30. Miejsce szkolenia zostanie podane po zebraniu się grupy uczestników.
Uczestnicy zajęć zostaną wyposażeni w wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu tworzenia przepisów prawa wewnątrzszkolnego (uchwały, zarządzenia, decyzje, komunikaty).
Opłata wynosi 100 zł od osoby. Zapisy drogą elektroniczną do 12 marca 2018 r.

ZAPISZ SIĘ

Szczegółowych informacji udziela:
Sławomir Żebrowski,
konsultant ds. doskonalenia kadry kierowniczej w Pracowni Zarządzania, Diagnozy i Wychowania
nr tel.: 881 931 360, e-mail: Slawomir.Zebrowski@kpcen-torun.edu.pl
Wymiana doświadczeń edukacyjnych: Polska – Ukraina
Czas podziękowań i dobrych życzeń