wtorek, 25 wrzesień 2018 godz. 18:46

Szkolenie DELFORT
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji w Toruniu
wraz z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz Instytutem Goethego w Warszawie
zapraszają
nauczycieli języka niemieckiego na bezpłatne warsztaty w ramach programu DELFORT.
Szkolenie zatytułowane Jak osiągnę cel? Uatrakcyjnię pracę z podręcznikiem!
odbędzie się 17.03.2018 r. w godzinach 9.00–12.15
w KPCEN w Toruniu (ul. H. Sienkiewicza 36).

Prowadząca szkolenie Ksenia Herbst-Buchwald podpowie, w jaki sposób zamienić codzienną pracę z podręcznikiem w atrakcyjną i skuteczną lekcję.
Zachęcamy do zapisów poprzez stronę internetową:
https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/3756 lub toruńską stronę KPCEN.

ZAPISZ SIĘ

Zaproszenie do udziału

Informacji udziela: Regina Strzemeska, tel. kom. 881 933 426.
Wymiana doświadczeń edukacyjnych: Polska – Ukraina
Czas podziękowań i dobrych życzeń