Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram KPCEN linkedin
kpcen bip

Kodujemy i programujemy podczas CodeWeek 2021

18.10.2021

Jak co roku, włączamy się w organizowane w całej Polsce wydarzenia w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania – CodeWeek 2021. Proponujemy dwa szkolenia:

  • 20 X 2021: Od programowania do robotyki – dla nauczycieli informatyki i innych zainteresowanych; warsztaty prowadzone przez Grażynę Szabłowicz-Zawadzką (KPCEN Toruń) i Michała Szymczaka (CKU TODMiDN) dotyczące projektowania graficznego w Processingu i programowania obiektowego w języku Python.
  • 21 X 2021: Kodowane ćwiczenia ruchowe – dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej; warsztaty prowadzone przez Agnieszkę Przybyszewską i Małgorzatę Pawłowską (KPCEN Toruń), podczas których odpowiemy na pytanie, co łączy ćwiczenia fizyczne z rozwojem intelektualnym dziecka oraz pokażemy przykładowe sposoby kodowania informacji dla młodszych dzieci i zabawy łączące kodowanie z aktywnością fizyczną.

Zapraszamy!

Ostatnie aktualności
Edukacja na miarę XXI wieku ze Zintegrowaną Platformą Edukacyjną - relacja
30.04.2025 czytaj...
Dzień Książki i Praw Autorskich - relacja
15.04.2025 czytaj...
Majowe i czerwcowe szkolenia indywidualne dotyczące STEAM i AI w edukacji
29.04.2025 czytaj...
Akademia zarządzania - kolejna edycja seminarium dla dyrektorów za nami
23.04.2025 czytaj...
Kujawsko-Pomorski Festiwal Projektów Edukacyjnych - wyniki XV edycji dla nauczycieli
15.04.2025 czytaj...