Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Decyzja… emerytura

05.09.2019

Smutno było żegnać się z koleżanką i kolegą, którzy zadecydowali o przejściu na emeryturę. Bogusława Grinberg, sekretarz placówki, podjęła tę decyzję po 40 latach pracy oraz Wacław Kozłowski, konsultant, po 44. Wspominali czas swojego zatrudnienia w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Zapewniali o pamięci i odwiedzinach… najbliższych już 19 września 2019 r. podczas uroczystości obchodów XXX-lecia placówki, na którą to uroczystość dyrektor Sławomir Żebrowski osobiście wręczył im zaproszenia. Wcześniej dziękował Bogusławie i Wacławowi za lata zaangażowania w pracę placówki, podkreślał ich wsparcie i pomoc w realizacji zadań, ale również wspominał zabawne sytuacje.

Życzył emerytowanym już pracownikom spełniania marzeń i realizacji planów oraz zdrowia do ich wcielania w życie, jak również dobrego czasu przeznaczonego na swoje zainteresowania. Każdy z pracowników dorzucił od siebie życzenia wszystkiego najlepszego na emeryturze.

Bogusiu i Wacku, niech to będzie dla Was szczęśliwy kolejny etap życia…

Ostatnie aktualności
Nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego II Kadencji
26.02.2024 czytaj...
Zadbaj o swoich uczniów w cyfrowym świecie: higiena cyfrowa, profilaktyka e-uzależnień wśród dzieci i młodzieży oraz bezpieczeństwo w sieci
21.02.2024 czytaj...
Razem w drodze po zdrowie – podsumowanie konferencji
12.02.2024 czytaj...
Odkrywanie tajemnic umysłu – webinary na Tydzień Mózgu
09.02.2024 czytaj...
Wykorzystanie Laboratoriów Przyszłości w realizacji podstaw programowych różnych przedmiotów
25.01.2024 czytaj...