Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

„UczMy” o wartościach

14.02.2023

Piękno, dobro, prawda z wielu perspektyw: matematycznej, polonistycznej, pedagogicznej... Warto przeczytać artykuły naszych pracowników w najnowszym numerze czasopisma „UczMy”: Agnieszki Przybyszewskiej „Matematyka jest piękna”, Doroty Andrzejewskiej „Jak się poruszać w świecie wartości”, Dominiki Wojtasińskiej „Transcendentalia w literaturze – interpretacja Cypriana Norwida” oraz Justyny Miklaszewskiej-Polcyn (współaut. z Dorotą Salińską) „Podróże uwrażliwiają na prawdę, dobro i piękno”. Dodatkowo w dziale „Z praktyki nauczyciela” znajduje się z tekst Danuty Potręć „Motywować – tak, ale jak?”.

Polecamy Waszej uwadze również interesujące artykuły pisane przez nauczycieli z naszego regionu: o „Pięknie małych rzeczy w edukacji” (dr Aleksandra Stolarczyk i Ivanna Bachynska), „Europejskiej obsłudze gościa i konsumenta w edukacji wraz ze szkoleniem kadry” (Justyna Kopczyńska), o dydaktycznym wymiarze blurbów (dr Aleksandra Stolarczyk), o zabawkach, które nie bawią (Dorota Smeja).

Wszystkie numery „UczMy” dostępne są online na naszej stronie:https://www.kpcen-torun.edu.pl/wydawnictwa, również najnowszy numer „Piękno, dobro, prawda”.

Temat przewodni kolejnego wydania poświęcony jest mediom społecznościowym. Czekamy na Wasze artykuły do 28.02.2023 r.

Ostatnie aktualności
Zapraszamy do naszego zespołu - oferty pracy
16.04.2024 czytaj...
Rozstrzygnięcie XIV edycji Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Projektów Edukacyjnych
15.04.2024 czytaj...
Toruński Urząd dla Młodzieży – X edycja podsumowana
09.04.2024 czytaj...
Dotrzymujemy kroku nowym technologiom
02.04.2024 czytaj...
Giganci Nauki Kujaw i Pomorza – konkurs
27.03.2024 czytaj...