Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.2.2025.AW)
kpcen facebook kpcen youtube kpcen instagram KPCEN linkedin
kpcen bip

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu z akredytacją Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

12.08.2025

Z dumą dzielimy się informacją, że Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu otrzymało akredytację Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty na kolejne 5 lat. Zespół akredytacyjny przeprowadził dokładną analizę dokumentacji, a także pozytywnie ocenił działalność placówki.

To ważne wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości naszych działań na rzecz doskonalenia nauczycieli, rozwoju edukacji oraz wspierania szkół i placówek w regionie. To już kolejna akredytacja przyznana naszej placówce, która nieprzerwanie pracuje nad podnoszeniem jakości oferowanych szkoleń i inicjatyw edukacyjnych.

Przyznaną akredytację traktujemy jak nagrodę za codzienną pracę, ale też zobowiązanie do dalszego rozwoju. Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają nas nauczyciele i dyrektorzy placówek edukacyjnych w województwie, a także nasi partnerzy.

Ostatnie aktualności
Otwórz się na przyszłość edukacji: II edycja konferencji „STEAM i AI w edukacji”
06.10.2025 czytaj...
Tak świętowaliśmy - Dzień Edukacji Narodowej w KPCEN w Toruniu
15.10.2025 czytaj...
Konkurs na działania edukacyjne „Wokół historii regionu” – II edycja
17.09.2025 czytaj...
Kujawsko-Pomorski Festiwal Projektów Edukacyjnych. XVI edycja
06.08.2025 czytaj...
Forum edukacyjne "Region kujawsko-pomorski w przeszłości i dziś. Dziedzictwo królów" z udziałem KPCEN w Toruniu
30.09.2025 czytaj...