Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Ważne życiowe decyzje

Autor: Danuta Potręć | 30.10.2020

W poniedziałek 26 X Sławomir Żebrowski, dyrektor KPCEN w Toruniu i Agnieszka Przybyszewska, wicedyrektor oraz wszystkie koleżanki i koledzy Marzenny Wierzbickiej żegnali ją z powodu decyzji o przejściu na emeryturę.

Dyrektor podziękował konsultantce za wieloletnią współpracę i wspieranie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Życzył, żeby nowy etap życiowy obfitował w ciekawe wyzwania dające jej satysfakcję i poczucie sukcesu.

Marzenna Wierzbicka wspomniała moment rozpoczęcia pracy w placówce 14 lat temu i podkreśliła fakt, że zawsze utożsamiała się z Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu i odchodzi na emeryturę z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Podziękowała wszystkim pracownikom za wszelką pomoc, jaką otrzymywała od każdego z nich. Wzruszające były słowa skierowane do Wiesławy Kuban o przyjaźni, która połączyła je w pracy i życiu osobistym.

Niemożność cieplejszego pożegnania, bogatego w uściski i podanie ręki, z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem, spowodowała gromkie brawa i życzliwe uśmiechy oczu znad maseczek zebranych osób.

Marzennko, życzymy Ci dobrych chwil na emeryturze!

 

Ważną informacją dla odbiorców form doskonalenia KPCEN w Toruniu będzie wiadomość, że szkolenia skierowane do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej będą realizowane. Prosimy kontaktować się w tej sprawie z Ewą Kondrat, kierowniczką Pracowni Dydaktyki, Doradztwa i Innowacyjnej Edukacji, nr tel. 881 93 12 18.

Ostatnie aktualności
Dobrze nas wspominaj…
26.02.2021 czytaj...
Tydzień Mózgu w KPCEN w Toruniu
17.02.2021 czytaj...
Kujawsko-Pomorski Festiwal Projektów Edukacyjnych metodą WebQuest – XI edycja
03.02.2021 czytaj...
Szkolenia dla nauczycieli informujące o zmianach na egzaminach w 2021 roku – podsumowanie
29.01.2021 czytaj...
Czytam, oglądam – rozumiem i interpretuję
22.01.2021 czytaj...