Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Toruński Urząd dla Młodzieży – wręczyliśmy nagrody

26.04.2021

Z przyjemnością wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu na projekt edukacyjny Toruński Urząd dla Młodzieży, realizowanego w tym roku zdalnie i odbywającego się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Torunia Marcina Czyżniewskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika. O rozstrzygnięciu konkursu szerzej pisaliśmy tutaj.

Dyrektor KPCEN w Toruniu Sławomir Żebrowski oraz Zofia Spalińska i Małgorzata Trzeciak, organizatorki konkursu, spotkali się (w warunkach obostrzeń związanych z pandemią) z nauczycielkami, których zespoły zostały nagrodzone. Anna Maczis-Macikowskaz Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu odebrała z rąk Sławomira Żebrowskiego nagrody i dyplomy za zajęcie I miejsca z projektem Jak zarejestrować działalność gospodarczą przez Internet?, a Joanna Sujkowska-Drążkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu za II (Mój pierwszy biznes. Pierwszy krok do milionera) i III miejsce (Panie władzo! Nas jest tylko pięciu).

Nagrody dla nauczycielek i uczniów ufundowali Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, KPCEN w Toruniu i Centrum Wsparcia Biznesu.

Zwycięzcom konkursu jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Ostatnie aktualności
Rozwój nauczycieli na szkoleniach w KPCEN w Toruniu
16.07.2021 czytaj...
Szkolenia w liczbach
10.07.2021 czytaj...
Konsultantka KPCEN w Toruniu autorką podręczników do informatyki
08.07.2021 czytaj...
Kilka uwag o nauczaniu z pasją i motywacją
07.07.2021 czytaj...
Przyszedł czas na egzamin
06.07.2021 czytaj...