Akredytacja Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr (WEPSiP.546.6.2020.KM)
kpcen facebook kpcen twitter kpcen youtube kpcen instagram
kpcen bip

Oferta doskonalenia na rok szkolny 2022/2023

26.08.2022

Nowy Informator o formach doskonalenia nauczycieli na rok szkolny 2022/2023 jest już dostępny.

https://www.kpcen-torun.edu.pl/oferta/formy-ksztalcenia

 

„Edukacja jest w procesie ciągłej zmiany. Jeszcze przez kilka lat będziemy odczuwali skutki pandemii. Staramy się czerpać jak najwięcej z dorobku edukacji zdalnej. Pomagamy w wykorzystaniu wypracowanych narzędzi i rozwiązań oraz ich adaptacji do nauki stacjonarnej. Kujawsko-Pomorska Szkoła Internetowa uczyniła z nas lidera e-edukacji. Tym samym czując odpowiedzialność i słysząc zgłaszane przez Państwa potrzeby, przygotowujemy ofertę szkoleniową wychodzącą naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Od kilku miesięcy mierzymy się z sytuacją za naszą wschodnią granicą. Wspieramy naszych sąsiadów z Ukrainy w wielu aspektach związanych z nauczaniem. Organizujemy i prowadzimy formy doskonalenia wspierające dyrektorów oraz nauczycieli w zakresie adaptacji i edukacji dzieci, które z powodu wojny znalazły się w naszym województwie. Stwarzamy możliwości rozwoju w zakresie wychowawczym, psychoprofilaktycznym oraz edukacji włączającej. Doskonalimy kompetencje kluczowe i wspomagamy narzędziami oraz rozwiązaniami odbiorców naszych form doskonalenia zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Stawiamy na współpracę, doświadczenie, a także innowacyjne rozwiązania w edukacji”.

(Ze „Wstępu” Sławomira Żebrowskiego, dyrektora KPCEN w Toruniu)

Pojęcia, które opisują nasze działania to solidność, wsparcie, przyszłość – staramy się, by nasza oferta doskonalenia wzmacniała nauczycieli w pracy i przygotowywała na nowe wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na rok szkolny 2022/2023.

Ostatnie aktualności
TORUŃSKI URZĄD DLA MŁODZIEŻY X edycja, rok szkolny 2023/2024
20.11.2023 czytaj...
O zdrowiu psychicznym poprzez sztukę
20.11.2023 czytaj...
Minecraft i jego potencjał edukacyjny – podsumowanie konferencji
17.11.2023 czytaj...
Breviarium kanonu kultury jako element edukacji klasycznej – bezpłatne szkolenie realizowane przez KPCEN w Toruniu w porozumieniu z ORE
13.11.2023 czytaj...
Październik pod znakiem szkoleń
08.11.2023 czytaj...